پست قبلی با چند روز تاخیر به ثبت رسید .

امروز میخوام از ثبت نام دختر گلم بنویسم . خیلی زود گذشت پارمیس جان دیگه داری 5 ساله میشی و امسال باید بری پیش دبستانی . باورم نمیشه که دیگه باید از حالا به فکر مدرسه و ... باشیم . حدود سه چهار روز پیش من کلاسها رو تموم کردم و با خوشحالی تصمیم گرفتم تا شروع امتحانات ترم  چند روزبرم اصفهان و تو هم قرار بود اونجا بری کلاس اسکیت ( پیش آقای افشار) که یک دفعه یاد این افتادم که تو باید بری پیش دبستانی و مدارس خوب شیراز هم دیگه تا آخر اردیبهشت تست گرفته و ظرفیتها تکمیل شده ، یه ضد حال که حالا باید بمونیم تا تکلیف مدرسه تو وروجک رو مشخص کنم .

خلاصه وقت رو تلف نکردم و از همون لحظه گوشی تلفن رو برداشتم و شروع به تلفن زذن به چند نفر و پرس و جو از اونا راجع به مدارس خوب ، مثلآ زهره جون (ادریسی) ، که به نظرم خیلی نظرات خوب و با تجربه ای داره و اون گفت داره دیر میشه همه جا دارن آزمون میگیرن وبیشتر نظرش  رو مدرسه نخبگان بود  . بعد به نازیلا جون زنگ زدم و اون هم چند جا رو پیشنهاد کرد ( با درنظر گرفتن راهنمایی های خوب یکی از دوستاش به نام خانم لامناتی که از معلمین معروف و با تجربه شیراز بود) ولی نظر اون هم  اول و آخر نخبگان بود . از بر و بچه های نقاشی هم پرس و جو کردم اونا هم گفتند نخبگان و دانشگاه و مهر آیین و مهر تابان و مدرسه دولتی نیاکوثری از بهترین مدارس هستند ، همکارام هم مدرسه دانشگاه و نخبگان رو پیشنهاد دادن . خلاصه بعد دو روز پرس وجو تصمیم گرفتیم بریم نخبگان .پس به خاله نازیلا زنگ زدم که اون ترتیبش رو داد و به سفارش خانم لامناتی تو  برای تست دادن معرفی شدی ( چون زمان ثبت نام تست گیری  نخبگان تموم شده و اون روز روز آخر آزمون تست نخبگان بود ) روز سه شنبه بعد از ظهر ساعت 6:30 تو مدرسه بودیم و آزمون تو به مدت 20 دقیقه داخل یه کلاس و تنها انجام شد توسط خانم بهمنش .

در همین زمان خانم لامناتی هم به این خانم تل زده بودن و گفته بودن تکلیف پارمیس رو مشخص کنید چون دارن میرن اصفهان و فقط منتظر جواب این تست هستن ( مرسی نازیلا جون امیدوارم بتونم جبران کنم ) بعد منو صدا زدن و گفتن با شناسنامه فردا بیاین برای ثبت نام کلاس پیش دبستانی . تست تو دختر گلم خیلی عالی بوده ،خانم بهمنش هم زحمت کشیدن و همون وقت نمره تو رو حساب کرده بودن . خلاصه بازم مثل همیشه با افتخار از داشتن چنین دختری با هوش و با استعداد ( با توجه به رضایت خانم بهمنش از تست هوش) از ایشان تشکر کردم و رفتم برای ثبت نام . تو این مدرسه فقط 25 نفر برای پیش دبستانی میخواستن که با توجه به نمره نهایی بود .

مدرسه خوبی بود امیدوارم تا آخر سال به همین صورت باشه البته نا گفته نمونه که برای اولین بار با مفهوم کمکهای مردمی هم علاوه بر شهریه قانونی مدرسه آشنا شدیم اونم کمک بالای 400000 تومانی ، تازه با آشنایی اون پارتیمون  . این هم از ثبت نام فینقیل ما ..............  دیگه با خیال راحت میتونیم بریم چند روزی اصفهان و پدرت هم قرار بود از اونجا با دوستاش بره یه مسافرت 10 روزه به هند . خوش بگذره .......  
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 22:24  توسط پروین |